Profil společnosti Protea spol. s r.o.

 

Protea spol. s r.o.
Makovského1339/16
163 00 Praha 6 - Řepy
IČO: 45240361
DIČ: CZ45240361

Bankovní spojení:
Komerční banka, a.s.
Účet: 789147041 / 0100
IBAN: CZ3901000000000789147041
BIC: KOMB CZ PP
 

 

Tel: (+420) 252 541 500
E-mail: obchod@protea.cz
WWW: www.protea.cz

Adresa firmy Protea sroZobrazit na sídlo na mapě.

Kontaktní osoby:
ing.Eva Kudynová   kudynova@protea.cz ekonomie
ing.Petr Matějka jednatel matejka@protea.cz CAD
Ing.Jaroslav Novotný jednatel novotny@protea.cz ředitel
Ing.Vladimír Urbanec jednatel urbanec@protea.cz CAD

Protea byla založena v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným.Od počátku své činnosti navázala na zkušenosti svých klíčových pracovníků z vývoje databázového software a z vývoje software pro podporu stavební projekce.
Současné zaměření firmy zahrnuje vývoj databázových systémů orientovaných na technická odvětví a komplexní hardwarovou a softwarovou podporu projektantům, návrhářům a manažerům.
V roce 2001 se Protea stala distributorem produktu BricsCAD a souvisejících produktů. Všechny aplikace Protea lokalizovala do českého jazyka.
Svoji softwarovou nabídku Protea doplňuje nabídkou hardware - a to jednak řadou svých podle přání zákazníka kompletovaných grafických stanic a kancelářských počítačů i dodávkou veškerého příslušenství a periferií renomovaných výrobců.
Vedle vývojové a obchodní činnosti věnuje Protea stále větší pozornost službám. To zahrnuje návrh optimálního hardwarového a softwarového vybavení, konzultace, školení, servisní činnost, vývoj a úpravu aplikací na zakázku. Protea se podílí i na tvorbě výkresové dokumentace a na přípravě projektů pro prezentaci - vizualizace a animace.
Po několikaletém působení v České republice i v zahraničí (zejména v Německu) lze říci, že Protea si mezi konkurencí vybudovala pevné postavení ve svém oboru. 
Ve třech hlavních oborech své činnosti je připravena operativně vycházet vstříc nejrůznějším potřebám svých zákazníků.

Společnost Protea spol s.r.o. je obchodním partnerem společnosti CAD Projekt K&A a autorizovaným distributorem softwaru vytvořeného společností CAD Projekt K&A. Společnost CAD Projekt K&A odpovídá pouze za informace zveřejněné na jejích webových stránkách www.cadprojekt.com.pl.